Դեպի վեր

Աննա Վարդապետյան

Նախարարի խորհրդական

Ծննդյան տարեթիվ, ամսաթիվ, ծննդավայր

18 փետրվարի 1986թ.,

Աշխատանքային գործունեություն

07.2014 – 04.2018 - ՀՀ դատական դեպարտամենտի ղեկավարի առաջին տեղակալ,Դատարանների նախագահների խորհրդի քարտուղար
2010թ-ից  առ այսօր Երևանի պետական համալսարանի իրավագիտության ֆակուլտետի քրեական իրավունքի ամբիոնի դասախոս
2017թ-ից՝ նույն ամբիոնի դոցենտ
03.2013-07.2014թթ.- ՀՀ վճռաբեկ դատարանի նախագահի խորհրդական
03.2009-03.2013թթ.- ՀՀ վճռաբեկ դատարանի նախագահի ավագ օգնական
12.2008-03.2009թթ.- ՀՀ վճռաբեկ դատարան, իրավական փորձաքննությունների վարչության ավագ մասնագետ
10.2008-12.2008թթ.- ՀՀ վճռաբեկ դատարան իրավական փորձաքննությունների վարչության մասնագետ
04.2007-10.2008թթ.- ՀՀ վճռաբեկ դատարան, իրավական փորձաքննությունների վարչության կրտսեր մասնագետ
09.2003-05.2005թթ.- Ավան համայնքի ղեկավարի խորհրդական

Կրթություն

Այլ տեղեկություններ

Վերադառնալ նախորդ էջ
Նախարարություն Գործառույթներ Գրադարան Տեղեկատվական կենտրոն Ընդունելություն

Բաժանորդագրություն