Հայաստանի և Վրաստանի արդարադատության նախարարները իրավական ոլորտում գործընկերությունը խորացնելու պայմանավորվածություն են ձեռք բերել
16/10/2019
Արդարադատության նախարար Ռուստամ Բադասյանը Ֆրանսիայի Հանրապետության Ստրասբուրգ քաղաք կատարած այցի ընթացքում հոկտեմբերի 14-ին հանդիպել է Վրաստանի արդարադատության նախարար Տեա Ծուլուկիանիին։
Ի թիվս այլ թեմաների՝ քննարկվել են նաև 2019 թվականի դեկտեմբերին Հայաստանում կայանալիք հայ-վրացական իրավական հերթական ֆորումին առնչվող մի շարք հարցեր։
Հայաստանի և Վրաստանի արդարադատության նախարարները իրավական ոլորտում գործընկերությունը խորացնելու պայմանավորվածություն են ձեռք բերել։

Ministers of Justice of Armenia and Georgia reach agreement on deepening of partnership in legal sector
16/10/2019
On 14 October, during the visit to the city of Strasbourg of the French Republic, Minister of Justice Rustam Badasyan met with Minister of Justice of Georgia Thea Tsulukiani.
Among other issues, a range of issues related to the subsequent Armenian-Georgian legal forum to be held in Armenia in December 2019 were also discussed.
The Ministers of Justice of Armenia and Georgia reached an agreement on deepening of partnership in the legal sector.