Արդարադատության նախարարության ընդունարանն ու Հանրային ծառայությունների միասնական գրասենյակը առժամանակ դադարեցնում են աշխատանքները
15/10/2020
Արդարադատության նախարարությունը տեղեկացնում է, որ  կորոնավիրուսային հիվանդությունների տարածմամբ պայմանավորված՝ ԱՆ ՔԿԱԳ գործակալությունը ժամանակավորապես դադարեցնում է քաղաքացիների սպասարկումը Արդարադատության նախարարության ընդունարանում, ինչպես նաև ժամանակավորապես փակվում է Վազգեն Սարգսյան 3 հասցեում գտնվող Հանրային ծառայությունների միասնական գրասենյակը:
ՔԿԱԳ գործակալությունը ընդունելու է բացառապես e-servises.moj.am էլեկտրոնային հարթակով նախատեսված ընտանեկան կարգավիճակի մասին տեղեկանքների և վկայականների կրկնօրինակների դիմումները:
Ընդունարանների աշխատանքների բացման վերաբերյալ տեղեկությունները կարող եք ստանալ 85-00 հեռախոսահամարով:

The activities of the reception of the Ministry of Justice and the Joint Office of Public Services are suspended for the time being
15/10/2020
The Ministry of Justice informs that due to the spread of COVID-19, the Civil Status Acts Registration Agency of the Ministry of Justice temporarily suspends the service of citizens at the reception of the Ministry of Justice, besides the Joint Office of Public Services located at 3 Vazgen Sargsyan Street is also temporarily closed.
The Civil Status Acts Registration Agency will accept applications for statements of information and copies of certificates on marital status provided exclusively on the
e-servises.moj.am electronic platform.
Information about the opening of the receptions may be received by 85-00 phone number.
All the registrations of the civil status acts registration can be made at the territorial bodies of civil status acts registration.