Արդարադատության նախարար Գրիգոր Մինասյանի հրամանով՝ 22 տարի Արդարադատության նախարարության ՀԿԱԾ-ում աշխատած Վահե Մովսիսյանը նշանակվել է Գլխավոր հարկադիր կատարողի տեղակալ
09/01/2023
2001թ.-ից Վահե Մովսիսյանն աշխատել է որպես Երևանի ստորաբաժանման Աջափնյակ և Դավթաշեն բաժանմունքի ավագ հարկադիր կատարող, Ավան և Նոր-Նորք բաժանմունքի պետ, ԴԱՀԿ ապահովող ծառայության Երևան քաղաքի Ալիմենտի բռնագանձման բաժնի պետ, ԴԱՀԿ ապահովող ծառայության մարզային բաժինների պետ, ինչպես նաև ՀԿԱԾ Տեսչական, վերլուծական և աճուրդի կազմակերպման բաժնում, որպես բաժնի պետ:

By Order of Minister of Justice Grigor Minasyan, Vahe Movsisyan, who has served in the Compulsory Enforcement Service of the Ministry of Justice for 22 years, has been appointed Deputy Chief Compulsory Enforcement Officer
09/01/2023
Since 2001, Vahe Movsisyan has served as Senior Compulsory Enforcement Officer of the Achapnyak and Davtashen Unit of the Yerevan Subdivision, Head of the Avan and Nor-Nork Unit, Head of the Division for Confiscation of Alimony of the City of Yerevan of the Compulsory Enforcement Service, Head of the Marz Divisions of the Compulsory Enforcement Service, as well as Head of Division for Inspection, Analysis and Organising of Auction of the Compulsory Enforcement Service.