Հարկադիր կատարման ծառայությունն ունի նոր ճաշարան. Այն կսպասարկի ավելի քան 600 աշխատակցի
Արդարադատության նախարարի տեղակալ Լևոն Բալյանը և Հարկադիր կատարումն ապահովող ծառայության ղեկավար Արսեն Մնացականյանը ներկա են գտնվել ՀԿԱԾ շենքում ճաշարանի բացմանը:
Ճաշարանը ապահովելու է ավելի քան 600 աշխատակիցների ընդմիջման պայմանները:
Լևոն Բալյանը՝ շրջայցի ընթացքում, ճաշարանի սպասարկումն իրականացնող կազմակերպության ներկայացուցչին հորդորել է հատուկ ուշադրություն դարձնել գնային քաղաքականությանը և սննդի որակին. «Որպես Հարկադիր կատարումն ապահովող ծառայությունում երկարամյա աշխատանքային տարիների փորձ ունեցող մարդ, պետք է նշեմ, որ այս ճաշարանի բացումն իսկապես անհրաժեշտություն է աշխատակիցների համար, քանի որ հարկադիր կատարողը հնարավորություն կունենա ոչ միայն բարձրորակ սնունդ օգտագործել, այլև խնայել ժամանակ»,-ընդգծել է նախարարի տեղակալը:
Ճաշարանի սպասարկումն իրականացնում է սննդի ոլորտում ավելի քան 12 տարվա աշխատանքային փորձ ունեցող կազմակերպությունը:

Compulsory Enforcement Service has new cafeteria — it will serve over 600 officers
Deputy Minister of Justice Levon Balyan and Head of the Compulsory Enforcement Service Arsen Mnatsakanyan attended the opening of the cafeteria in the building of the Compulsory Enforcement Service.
The cafeteria will ensure conditions for the breaks of over 600 officers. During the tour, Levon Balyan urged the representative of the organisation providing service in the cafeteria to pay special attention to the pricing policy and the quality of food. "As a person with longstanding experience in the Compulsory Enforcement Service, I must say that the opening of this cafeteria is truly a necessity for the officers, as compulsory enforcement officers will have the opportunity to not only eat high-quality food, but also save time," the Deputy Minister emphasised.
Service in the cafeteria is provided by an organisation that has more than 12 years of work experience in the food industry.