Աշխատանքի տոնավաճառ ուսանողների համար. Նախարարությունը կարևորում է որակյալ կադրերի ներգրավման առավել արդի և ճկուն մեթոդների կիրառումը
12/10/2023
Արդարադատության նախարարությունը մասնակցել է Հայաստանում Ֆրանսիական համալսարանի կողմից կազմակերպված աշխատանքի տոնավաճառին, որտեղ ապագա գործատուները հնարավորություն են ունեցել ներկայացնել իրենց կառույցի գործունեությունը, աշխատանքային հեռանկարները, պրակտիկա անցնելու պայմանները, առկա թափուր հաստիքները և դիտարկել ապագա աշխատակիցների թեկնածությունները: Արդարադատության ոլորտով հետաքրքրված ուսանողները ծանոթացել են նախարարության կողմից իրականացվող բարեփոխումներին:
Արդարադատության նախարարությունը կարևորում է որակյալ կադրերի ներգրավման առավել արդի և ճկուն մեթոդների կիրառման հնարավորությունները, ինչի արդյունքում նմանատիպ միջոցառումներին ներկայացվածությունը կլինի շարունակական:

Careers fair for students; Ministry of Justice attaches importance to application of the most state-of-the-art and flexible methods for engaging quality personnel
12/10/2023
The Ministry of Justice participated in the career fair organised by the French University in Armenia where future employers had the opportunity to present the activities and job prospects of their respective institutions, the terms for internship at their respective institutions, the available vacancies and consider the candidacies for future employees. Students interested in the justice sector got acquainted with the reforms being implemented by the Ministry.
The Ministry of Justice attaches importance to the opportunities for application of the most state-of-the-art and flexible methods for engaging quality personnel, as a result of which attendance at similar events will be ongoing.