Ավարտվում է արտոնագրված հաշտարարների որակավորման նպատակով իրականացվող ուսումնական երկրորդ դասընթացի հայտերի ընդունումը. հայտնի է դասընթացի ժամանակացույցը
19/04/2024
Արտոնագրված հաշտարարների որակավորման նպատակով իրականացվող ուսումնական երկրորդ դասընթացը տեղի կունենա ապրիլի 29-ից մայիսի 3-ը, ժամը 09:00-16:30-ը: Հաշտարարների որակավորման ստուգմանը մասնակցելու համար հավակնորդների ուսուցման 2024 թվականի ծրագիրը հաստատվել է Արդարադատության նախարարի հրամանով՝ https://www.moj.am/legal/view/article/1758/
Դիմումը և կից փաստաթղթերը կարող են ներկայացվել էլեկտրոնային՝ info@moj.am էլ. փոստի հասցեին ուղարկելու միջոցով։ Փաստաթղթերի ներկայացման վերջնաժամկետն է 2024 թվականի ապրիլի 20-ը:
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետից հետո բոլոր ընտրված հավակնորդները կծանուցվեն դասընթացի այլ մանրամասների վերաբերյալ:

Acceptance of applications for second training course for qualification of licensed mediators is almost over; schedule of training course is announced
19/04/2024
The second training course for qualification of licensed mediators will be held from 29 April to 3 May, from 09:00 to16:30. The training programme for contenders to participate in the qualification test for mediators for the year 2024 has been approved under the Order of the Minister of Justice (https://www.moj.am/legal/view/article/1758/). The application and attached documents can be submitted electronically by sending them to info@moj.am. The deadline for submission of documents is 20 April 2024. All selected contenders will be notified about other details of the training course after the deadline for acceptance of applications.