Հակակոռուպցիոն քաղաքականության մշակման և մոնիթորինգի վարչությունում բաժնի պետի և գլխավոր մասնագետի թափուր հաստիքների համալրման մրցույթներ
09/08/2024
Արդարադատության նախարարությունը հայտարարում է Հակակոռուպցիոն քաղաքականության մշակման և մոնիթորինգի վարչությունում հակակոռուպցիոն քաղաքականության մշակման բաժնի պետի թափուր հաստիքի համալրման մրցույթ։ Մրցույթով հետաքրքրված քաղաքացիները փաստաթղթերը ներկայացնում են էլեկտրոնային տարբերակով՝ քաղաքացիական ծառայության տեղեկատվական հարթակում առցանց լրացնելով դիմումը և լրացված դիմումին կցելով անհրաժեշտ փաստաթղթերի լուսապատճեններն ու լուսանկարը: Մրցույթի թեստավորման փուլը կանցկացվի 2024 թվականի սեպտեմբերի 12-ին՝ ժամը 10:00-ին ԱՆ վարչական շենքում, իսկ հարցազրույցի փուլը՝ սեպտեմբերի 16-ին՝ ժամը 10:00-ին։ Դիմումներն ընդունվում են 2024 թվականի օգոստոսի 9-15-ը ներառյալ:
Մանրամասն տեղեկություններն՝ այստեղ https://www.moj.am/announcements/view/article/3158
Արդարադատության նախարարությունը հայտարարում է արտաքին մրցույթ՝ Հակակոռուպցիոն քաղաքականության մշակման և մոնիթորինգի վարչության մոնիթորինգի բաժնի գլխավոր մասնագետի քաղաքացիական ծառայության թափուր պաշտոնն զբաղեցնելու համար։ Մրցույթով հետաքրքրված քաղաքացիները փաստաթղթերը ներկայացնում են էլեկտրոնային տարբերակով՝ քաղաքացիական ծառայության տեղեկատվական հարթակում առցանց լրացնելով դիմումը և լրացված դիմումին կցելով անհրաժեշտ փաստաթղթերի լուսապատճեններն ու լուսանկարը։ Դիմումներն ընդունվում են 2024 թվականի օգոստոսի 9-15-ը ներառյալ: Մրցույթի թեստավորման փուլը կանցկացվի 2024 թվականի սեպտեմբերի 17-ին՝ ժամը 10:00-ին, Արդարադատության նախարարության վարչական շենքում, իսկ հարցազրույցի փուլը՝ 2024 թվականի սեպտեմբերի 19-ին՝ ժամը 10:00-ին։

Competitions to fill vacancies of Head of Division and Chief Specialist at the Department of Anti-Corruption Policy Development and Monitoring
09/08/2024
The Ministry of Justice is announcing a competition to fill the vacancy of Head of Division of Anti-Corruption Policy Development of the Department of Anti-Corruption Policy Development and Monitoring. Citizens interested in the competition shall submit documents electronically by completing the on-line application on the information platform of the Civil Service and attaching photocopies of the required documents and a photo to the completed application. The testing stage of the competition will be held on 12 September 2024 at 10:00 in the administrative building of the Ministry of Justice, and the interview stage will be held on 16 September at 10:00. Applications will be accepted on 9-15 August 2024 inclusive.
Click https://www.moj.am/announcements/view/article/3158 for detailed information
The Ministry of Justice is announcing an external competition to fill the vacant civil service position of Chief Specialist of the Monitoring Division of the Department of Anti-Corruption Policy Development and Monitoring. Citizens interested in the competition shall submit documents electronically by completing the on-line application on the information platform of the Civil Service and attaching photocopies of the required documents and a photo to the completed application. Applications will be accepted from 9 August to 15 August 2024 inclusive. The testing stage of the competition will be held on 17 September 2024 at 10:00 in the administrative building of the Ministry of Justice, and the interview stage will be held on 19 September at 10:00.