Մրցույթ՝ Արդարադատության նախարարության միջազգային իրավական համագործակցության վարչության միջազգային պայմանագրերի փորձաքննության բաժնի գլխավոր մասնագետի պաշտոնն զբաղեցնելու համար
12/08/2024
Արդարադատության նախարարությունը հայտարարում է մրցույթ՝ միջազգային իրավական համագործակցության վարչության միջազգային պայմանագրերի փորձաքննության բաժնի գլխավոր մասնագետի քաղաքացիական ծառայության թափուր պաշտոնն զբաղեցնելու համար։ Քաղաքացին փաստաթղթերը ներկայացնում է էլեկտրոնային տարբերակով՝ քաղաքացիական ծառայության տեղեկատվական հարթակում առցանց լրացնելով դիմումը (հղումը՝ https://cso.gov.am/internal-external-competitions) և լրացված դիմումին կցելով անհրաժեշտ փաստաթղթերի լուսապատճեններն ու լուսանկարը:
Մրցույթին մասնակցելու համար դիմումներն ընդունվում են 2024 թվականի օգոստոսի 9-15-ը ներառյալ՝ https://cso.gov.am/internal-external-competitions էլեկտրոնային հասցեով՝ քսանչորսժամյա ռեժիմով:
Թեստավորման փուլը կանցկացվի 2024 թվականի սեպտեմբերի 18-ին՝ ժամը 10:00-ին, Արդարադատության նախարարության վարչական շենքում, իսկ հարցազրույցի փուլը՝ 2024 թվականի սեպտեմբերի 20-ին՝ ժամը 10:00-ին։

Competition to fill the position of Chief Specialist for International Treaties Expert Examination of the Department of International Legal Cooperation of the Ministry of Justice
The Ministry of Justice is announcing a competition to fill the vacant civil service position of Chief Specialist for International Treaties Expert Examination of the Department of International Legal Cooperation. Citizens shall submit the documents electronically by completing the on-line application on the information platform of the Civil Service (link: https://cso.gov.am/internal-external-competitions) and attaching photocopies of the required documents and a photo to the completed application.
Applications for participation in the competition shall be accepted on 9-15 August 2024 inclusive via https://cso.gov.am/internal-external-competitions, under a 24-hour regime.
The testing stage of the competition will be held on 18 September 2024 at 10:00 in the administrative building of the Ministry of Justice, and the interview stage will be held on 20 September at 10:00.